Про школу

Школа снайперів “Дике поле” – громадська ініціатива спільноти власників високоточної вогнепальної зброї.

Наша мета – навчити поводженню зі снайперською зброєю якомога більше людей в Україні.
Озброєні та треновані громадяни – це запорука миру та добробуту країни.

Діяльність
Ми проводимо теоретичні та практичні заняття з основ снайперської справи для цивільних осіб та солдат збройних сил України з червня 2014 року. У 2014-му році курси проходили безкоштовно для всіх охочих. Весь 2015-й рік курси були безкоштовними для учасників АТО. Після двох років волонтерства особисті гроші у інструкторів скінчилися і на початку 2016 року було вирішено встановити єдину для всіх учасників вартість, яка дозволить покривати витрати на підготовку людей та розвиток школи. Це дало чудовий результат: за 2016 рік школа підготувала вдвічі більше людей, ніж за період 2014-2015 разом. Станом на початок 2021 року курси Дикого поля проводились у 23 містах України. Ми плануємо відкрити відділення для підготовки снайперів у кожному місті.

Відео про Дике поле

Інструктора
Інструктора школи – це люди, які поєднують у собі професії снайпера та вчителя. Перед викладанням у школі вони проходять спеціальну підготовку, де оцінюються не тільки їх професійні, а і моральні якості. Основні показники, за якими ми оцінюємо роботу інструкторів – це максимальний ріст навичок курсантів при мінімальних витратах часу та грошей, а також дружня атмофсера на тренуваннях та підтримка бажання вивчати снайперську справу. Незалежно від міста, ви будете навчатись за єдиною програмою та методикою, яка розроблена спільно всіма інструкторами школи та містить у собі зведений досвід кожного з них.

Програма підготовки
Курси починаються з вивчення теорії за програмою “Основи снайперської справи – 2021”, що дає всі базові знання для ефективного використання снайперської зброї. До практичних занять допускаються курсанти, які успішно склали іспит з теорії. Практичні заняття включають у себе відпрацювання основних навичок снайпера: вибору та облаштування позиції, маскування, виявлення цілей, роботи в команді і, звісно, влучної стрільби. Ми абсолютно впевнені у якості навчальної програми. За 7 років за нею було підготовлено чимало діючих снайперів та інструкторів, які зараз навчають бойові підрозділи.

Навчання повністю законне
Програма складена відповідно до побажань наших консультантів з правоохоронних органів. Курси є консультаційними послугами, матеріали зі снайперської справи не є обмеженими в поширенні, громадяни України мають право володіти високоточною зброєю та навчатись з нею. З програми видалена будь-яка закрита інформація про диверсійні дії, мінну справу, також відсутня інформація про спеціальні засоби, які відносяться до обмежених або вилучених з обороту для цивільних осіб.

Вікіпедія про Дике поле

Лише снайперська справа, і нічого зайвого
До “Дикого поля” не можна вступити – ми не є підрозділом, не створюємо підрозділи і не агітуємо вступати до будь-яких організацій або політичних сил. Курсанти відвідують заняття за власним бажанням, після закінчення курсів ви нічого нікому не винні. Ми не закликаємо брати участь у бойових діях, але і не відмовляємо від цього. Особлива увага приділяється анонімності учасників: ми принципово не розміщуємо фото або відео з обличчями наших курсантів в інтернеті та інших джерелах, під час навчання замість імен та прізвищ використовуються номери та позивні.

Організація курсів у новому місті
В усіх без виключення містах, де сьогодні проходять курси, у 2014-му не було жодної інфраструктури, інструктора і курсанти починали все з нуля. Коли разом збирається група цілеспрямованих людей, поступово всі питання вирішуються. Спочатку немає нічого: ні людей, ні зброї, ні полігонів для стрільб. Це нормальна ситуація. Будьте готові до того що, в процесі вирішення цих труднощів, регулярних занять доведеться чекати якийсь час. Поки в вашому місті не з’явиться свій місцевий інструктор, практичні заняття будуть проходити нерегулярно. Пам’ятайте: всього та одразу не буває, але маючи бажання та голову на плечах ви обов’язково досягнете своєї мети. Ми готові приїхати до будь-якого населеного пункту, де збереться група зацікавлених людей, та зробити все можливе для розвитку снайперської справи в Україні.

Чекаємо на ваші заявки
Разом ми зробимо Україну країною, нападати на яку – самогубство.

1


УМОВИ УЧАСТІ В КУРСАХ (НАТИСНУТИ)

ЗАПИС НА КУРСИ (НАТИСНУТИ)
ВІДГУКИ КУРСАНТІВ (НАТИСНУТИ)