Розклад занять 2022

Київ [група N29] – початок занять 7 лютого
Львів [група N18] – початок занять 7 лютого
Дніпро [група N29] – початок занять 7 лютого
Вінниця [група N8] – початок занять 7 лютого
Миколаїв [група N4] – початок занять 7 лютого
Хмельницький [група N4] – початок занять 7 лютого
Харків [група N17] – початок занять 7 березня
Одеса [група N13] – початок занять 7 березня
Набір в інші групи станом на 21 січня 2022:
Запоріжжя [група N6] – 52 заявки
Кривий Ріг [група N2] – 45 заявок
Луцьк [група N3] – 41 заявка
Івано-Франківськ [група N5] – 33 заявки
Кременчук [група N1] – 32 заявки
Черкаси [група N2] – 31 заявка
Чернівці [група N2] – 29 заявок
Рівне [група N4] – 26 заявок
Кропивницький [група N1] – 24 заявки
Суми [група N3] – 24 заявки
Житомир [група N3] – 23 заявки
Стрий [група N1] – 22 заявки
Дрогобич [група N2] – 22 заявки
Чернігів [група N2] – 21 заявка
Херсон [група N4] – 17 заявок
Ужгород [група N3] – 15 заявок
Біла Церква [група N1] – 11 заявок
Тернопіль [група N4] – 10 заявок
Кам’янець-Подільський [група N1] – 10 заявок
Мукачево [група N1] – 8 заявок
Полтава [група N4] – 7 заявок
Мелітополь [група N1] – 6 заявок
Енергодар [група N1] – 5 заявок
Коломия [група N1] – 4 заявки
Володимир-Волинський [група N1] – 4 заявки
Переяслав [група N1] – 3 заявки
Самбір [група N1] – 3 заявки
Мукачево [група N1] – 3 заявки
Хуст [група N1] – 3 заявки
Умань [група N1] – 3 заявки
Олександрія [група N1] – 2 заявки
Сміла [група N1] – 2 заявки
Южноукраїнськ [група N1] – 2 заявки
Берегово [група N1] – 2 заявки
Коростень [група N1] – 2 заявки
Лубни [група N1] – 2 заявки
Нетішин [група N1] – 2 заявки
Прилуки [група N1] – 2 заявки
Вишгород [група N1] – 2 заявки
Вараш [група N1] – 2 заявки
Пирятин [група N1] – 1 заявка
Борислав [група N1] – 1 заявка
Трускавець [група N1] – 1 заявка
Крижопіль [група N1] – 1 заявка
Ніжин [група N1] – 1 заявка
Знам’янка [група N1] – 1 заявка
Міжгір’я [група N1] – 1 заявка
Калуш [група N1] – 1 заявка
Нікополь [група N1] – 1 заявка
Обухів [група N1] – 1 заявка
Переяслав [група N1] – 1 заявка
Тячів [група N1] – 1 заявка
Фастів [група N1] – 1 заявка
Первомайськ [група N1] – 1 заявка
Миргород [група N1] – 1 заявка
Виноградів [група N1] – 1 заявка
Коростишів [група N1] – 1 заявка
Новолинськ [група N1] – 1 заявка
Бучач [група N1] – 1 заявка